Roped with Olsi – Episode 17 – Tea dhe Bearti rrëfehen për herë të parë në “Roped With Olsi“

2 Просмотры
Издатель
Dalja e parë ekskluzive si çift e Teas dhe Beartit në studion e “Roped With Olsi “ pas skandalit të fotove.

Diçka nga Tea Trifoni —
Diçka nga Beart Rexhepi —

Falenderime për:
Palma NOVA —
Ujë Qafë MALI —
Buy to AMERICA —
Joni PECI Store —

Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!
#RopedwithOlsi #TeaTrifoni #BeartRexhepi #OlsiBylyku #DesignAngle

Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë:
Na ndiqni në Instagram:
Na ndiqni në Facebook:
Na ndiqni në LinkedIn:
Na ndiqni në Twitter:

Credits:
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio & DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU
Asistent: Josmira HYSA

Chapters:
Later!

"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në YouTube dhe në faqen tonë të internetit, Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.

2021 © All Rights Reserved
Категория
Зарубежные мультфильмы
Комментариев нет.