Shoqja ime qante teksa po q iheshim ne grup me burrin tim dhe

1 Просмотры
Издатель
Kur e kupton se e gjitha ajo pune te eshte shperblyer dhe me ne fund e shikon se suksesi eshte afer normalisht te dalin lote gezimi njejte sic i ndodhi shoqes time pasi kishim disa muaj qe punonim ne grup se bashku me burrin tim per te arritur suksesin qe e deshironim qe shume vite
Категория
Российские мультики
Комментариев нет.